foto me zemer te lenduar , Per Ty (Lyrics) Sa shum të deshta ty Sa shpejt je larguar A do pendohesh ti T'me lutesh si fëmi Zemra ime , mua M'refuzon mu Pa ty Do jemi të lënduar Do m'shikosh si i huaj Ref: I friksyar jam Un ty Është ikonë e bukurisë, sharmit, por edhe imazh i femres së ngritur, të rafinuar dhe me botë e zemër të madhe. . “Gëzuar ditëlindjen zemër”, Bebe Rexha na prezanton me të dashurin e ri me këtë foto Publikuar më 18. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se janë përplasur një ambulancë me një mjet tip “Benz”. 9, Kodi postar 1016, Tirane. zemer_e_lenduar Me zemër në dorë, Stresi kërkon falje: Po e organizatova protestën, ndjesë për policët e lënduar, s’i kontrolloja dot 2 mijë veta Showbiz Stresi shkruan se i vjen keq që disa efektivë të Policisë së Shtetit që mbetën të lënduar nga protestuesit. Community me mir sot nje fund me dhimbje se nje dhimbje pa fund se ti kurr nuk me deshe vetem me akuzoje gjithmon po qa te bej kur jam dashuruar qa shum ne ty sa edhe kur me akuzon e me fyen per diqka qe nuk asht e vertet te duroj. 6,379 likes · 16 talking about this. Në prag të zgjedhjeve të sotme, një vajzë dëshironte një fotografi me Laporta, i cili u pajtua me të, kështu që pas xhirimit të fotografisë ai tha me një buzëqeshje: “Faleminderit, zemër. al bëjnë me dije se lënda plasëse ka shpërthyer në lokalin “Jujo” i cili ndodhet pranë gjimnazit “Petro Nini” në Tiranë. Qe me mbyti, Ah me ngasherime…. Org; April 8, 2011 Karton i verdhë për të dashurën e Ronaldos FOTO-Aksidenti me shumë të lënduar në Gjilan. Nd. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të Zemer e Lenduar është në Facebook. com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. e cila ka pasur lidhje gjaku me të Të lënduar dhe dëme të konsiderueshme nga tërmeti në Durrës (FOTO) Autori: Gazeta inFokus 06:19 | 26 November 2019 Persona të lënduar dhe dëme të konsiderueshme materiale raportohet nga qyteti i Durrësit, si pasojë e tërmetit të fuqishëm që u regjistrua në orët e para të mëngjesit. Një punëtore e Shtëpisë së Kujdesit, që njihej si një shpirt “i butë dhe me zemër të mirë” ka ndërruar jetë sot, pasi u infektua nga koronavirusi disa ditë më parë. Mbreti Gjk Ujku Trump, Qesh_pak, Foto te Bukura . ”Panorama” (prapa shkolles “Harry Fultz”). Ishte përfolur se Ledjana ka një lidhje jashtë “Për’puthen” me një person që ndodhet në burg, jashtë Shqipërisë Ledjana kishte përgënjeshtruar këtë lajm, duke deklaruar se është beqare. I prekur nga ajo që pa, vendosi t’i ndihmojë. 423 likes · 2 talking about this. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Zemer e Lenduar dhe të tjerët që mund t'i njihni. Join Facebook to connect with Zemer Lenduar and others you may know. Sipas udhëtarëve, ka të lënduar Ngjarja ndodhi në orën 03 të mesnatës në kufi në mes të Kroacisë dhe Serbisë. com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë të ditur për gazetaren e “BalkanWeb”, Lorena Kodra, se në ambulancë ka qenë një i sëmurë që […] Zemer E Lenduar is on Facebook. Një aksident i rëndë i një autobuzi shkolle në aksin rrugor Korçë-Bilisht tronditi banorët për mënyrën e rrëshkitjes së mjetit që transportonte arsimtarët, por edhe nxënës shkolle. Autori i plagosjes është neutralizuar dhe arrestuar nga shërbimet e Policisë pak minuta pas krimit. Chris Mansour pronar i furrës One Way Lebanese në Melbourne të Australisë, filloi me punën e tij bamirëse, pasi pa dy persona duke kërkuar ushqim nëpër kontejnerë të mbeturinave para lokalit të tij. Në këtë aksident janë shkaktuar dëme të mëdha. Të plagosurit janë dërguar në spital dhe sipas policisë janë jashtë rrezikut për jetën. Më […] Me zemër të pikeIIuar, Çiljeta humb njeriun e zemrës, aq i madh për shqiptarët (Foto) ADMIN January 15, 2021 Ditën e sotme u nda nga jeta në moshën 84-vjeçare një nga figurat më të shquara të komunitetit shqiptar në SHBA, Skënder Xhilaga. I gjithë stafi i Akademisë Mjekësore Shtetërorë të Kardiologjisë në qytetin Blagoveshchensk u evakuua, por grupi i mjekëve dhe infermierëve – 8 persona në total – qëndroi brenda në sallën e operacionit […] Shqiptarja. लॉग इन करें. 3, H. Po ashtu, sipas fotografisë, në vendin e ngjarjes ka dalë Policia. Adelina Ahmeti. Mësohet se në aksident është përfshirë një kamion dhe një makinë. Farat e kungullit tashmë me mijëra vite përdoren për qëllime mjekësore, sepse Sot ka vdekur aktori i mirënjohur i humorit shqiptar Rasim Thaçi i njohur për publikun si Cima. 10 mjekë dhe 20 infermierë iu bashkuan ekipeve mjekësore italiane për të luftuar në vijën e parë me COVID-19 dhe shumë njerëz, të njohur e të panjohur kanë vlerësuar të rinjtë që thanë ‘Po’. Ajo me shoqe u mposhtën nga Holanda në gjysmëfinale me rezultat 0:1 pas vazhdimeve Kosovare Asllani e ka përjetuar rëndë humbjen e Suedisë në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror të futbollit për femra, shkruan Gazeta […] Baba i përkushtuar, Fero publikon foton e ëmbël me vajzën në krahë (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita Ismajli u bënë prindër për herë të parë në 24 prill. Rreth kësaj, këngëtari foli në një intervistë për Prive, duke e quajtur 23 dhjetorin – “Rilindje”, njofton Klan Kosova. Nje donacion Special! Sa human jane shqiptaret Halil kete makine e kam ba nijet me ta dhane si donacion ty KOSOVË– Një shkëmbim zjarresh është shënuar mëngjesin e sotëm në zemër të Prishtinës, në një prej lokaleve më të dëgjuar të vendit. Gjaku furnizon trupin me oksigjen dhe materie ushqyese, dhe gjithashtu ndihmon në heqjen e mbeturinave metabolike. Disa mjekë rusë vijuan të realizonin një operacion të ndërlikuar në zemër, edhe pse në spitali u përfshi nga një zjarr i madh. Policia Rajonale e Trafikut ka dalë në […] Kryeministri Kurti takohet me ambasadoren e Maqedonisë së Veriut në Kosovë, ja çfarë diskutuan 16/04/2021 Zlatan Ibrahimovic te Milani deri në vitin 2022 Persona të lënduar dhe dëme të konsiderueshme materiale raportohet nga qyteti i Durrësit, si pasojë e tërmetit të fuqishëm që u regjistrua në orët e para të mëngjesit. Humoristi ishte në moshën 71 vjeçare dhe po trajtohej nga virusi COVID-19 në Klinikën Infektive, ku edhe së fundmi ishte lajmëruar nga Klinika Infektive përmes një statusi që ia kishte shkruar djali i tij, Artan Thaçi. . Ende nuk dihen shkaqet e përplasjes së makinave, ndërkohë që ngjarja ka ndodhur në një pikë grumbullimi hekurash. Sekuestrohen shuma parash të falsifikuara, 7 persona arrestohen në Elbasan. Me Mesove Si Te Dashuroj. 8 dhe 4 ballë me epiqendër në Borsh të Himarës dhe detin Jon, ka lëkundur disa qytete të jugut të vendit. Raportohet se nga ky aksident ka edhe të lënduar, derisa me të marr informatën, ekipet policore dhe ato mjekësore kanë dal në teren. Video është e këngës "Ti S'ke Zemer", por nuk këndohet nga Rozana Radi. info nga aksidenti ka të lënduar. Gjatë intervistës me moderatorin Ardit Gjebrea tek rubrika “Gjysma ime” tek E Diela Shqiptare, Lulzim Basha ka treguar një bisede me vajzën e tij të madhe Dafinën, që kanë bërë bashkë kur ajo ishte 4-5 vjeç. Sipas dëshmitarëve të rastit, të cilët kanë dërguar fotografi në redaksinë e Indeksonline, në aksident janë të përfshira dy vetura. Nuk e di se si do ta sjell jeta, por dhe sikur mos te jemi me bashk dashuria ime per ty do te ekzistoj pergjithmon zemra ime. Nga informacionet e fundit bëhet fjalë për persona të lënduar, por edhe për një pallat të shembur ky dyshohet se 10 persona kanë mbetur të bllokuar. 07. Një shkëndijë brenda autobusit bëri që i gjithë autobusi të kaplohej nga flakët. https://m. Aksidentin e komunikacionit e konfirmoi […] FOTO/ Me birra e shampanjë në duar, britanikë ‘çmenden’ pas 4 muajve karantinë April 13, 2021 Studimi: COVID-19 nuk është në sipërfaqe, përhapet kryesisht nga ajri FOTO/ Bosi shqiptar që shtirej si shitës rrobash të përdorura, si e ngriti perandorinë e kokainës në Itali. Video nuk i përket këngës "Ti S'ke Zemer". Me këtë këngë, ajo ka marrë pjesë në Kënga Magjike në vitin 2012. April 11, 2018 Me mungon Atdhe . Revista Forbes publikon disa nga shtëpitë më të bukura dhe të kushtueshme në të gjithë Amerikën. Një punonjës në aeroport ka vdekur dhe 18 udhëtarë janë lënduar pas rrëshqitjes së aeroplanit që po ateronte në Soçi të Rusisë. Aksidenti sipas burimeve nga vendi i ngjarjes ka ndodhur në afërsi të fshatit Paulesh ku dy automjete janë përplasur mes tyre dhe për pasojë tre kanë mbetur të plagosur tre persona ,dy prej të cilëve në […] Historia e trishtë e Donika Lalës, është bërë sot pjesë e emisionit me ‘Zemër të Hapur’ në ‘News24’. 14, Ap. 07. Faleminderit Shqipëri me gjithë zemër!”, shkruan aktorja Stone mbi foto. Per reklama, spote publicitare dhe bannera kontaktoni me redaksine Tone me ane te postes elektronike: [email protected] Adresa: Rr. Burime për Dosja. Info Rreth orës 19:00 ka ndodhur një aksident trafiku në Fushë Kosovë. Rreth orës 16:00 ka ndodhur një aksident në fshatin Prelez të Ferizajt- njoftojnë lexuesit e Gazetës Express nga vendi i ngjarjes. 3. Disa mjekë rusë vijuan të realizonin një operacion të ndërlikuar në zemër, edhe pse në spitali u përfshi nga një zjarr i madh. Abdullahu. Hoti ka kritikuar kohëve të fundit Kurtin për prishjen e raporteve me Amerikën. T'i fal më gjithë zemër Sulmi me sëpatë në Dusseldorf, një grua poston foton e djalit të saj të lënduar rëndë (Foto,+18) Linku i lajmit u kopjua. Policia është në vendin e ngjarjes. Ne djemtë e Kombëtares kemi vendosur ta hapim një fond për t'i ndihmuar popullit tonë që është goditur nga një termet i fuqishëm. 09. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur. I gjithë stafi i Akademisë Mjekësore Shtetërorë të Kardiologjisë në qytetin Blagoveshchensk u evakuua, por grupi i mjekëve dhe infermierëve – 8 persona në total – qëndroi brenda në sallën e operacionit […] Princ Leka Zogu feston ditën e sotme të lindjes. 84,279 likes · 102 talking about this. Ende Dhun e Egersi Per Ata Qe e Teprojn. Në listën e mbledhur mes agjencive më prestigjioze amerikane, si Realton apo Douglass Elliman Christie’s International Real Estate, bëjnë pjesë edhe disa shtëpi të cilat kanë qenë apo janë në pronësi të personazheve të njohura të botës së kinematografisë. Në fotografi shihet një veturë e aksidentuar, e cila është dëmtuar rëndë. Më […] Një furrtar me zemër të madhe tash e 13 vite ushqen të pastrehët. Ndërsa, sipas informacioneve të Indeksonline, një shtetas i Shqipërisë ka mbetur i lënduar dhe ai është dërguar në QKUK. Nëse arteriet ngushtohen, zemra merr më pak gjak sesa sasia e zakonshme, gjë që e bën punën e saj më të vështirë. 09. 2020 nga Daniela Grrica Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është në qendër të vëmendjes së mediave ndërkombëtare që prej muajit korrik, kur u shfaq publikisht me një djalë misterioz. belissime foto. ” – e ka përshkruar këtë fotografi z. Si pasojë e tij, 41 persona kanë pësuar lëndime të ndryshme trupore, teksa 11 janë dërguar për shërim të mëtutjeshëm në QKUK në Prishtinë. Nga përplasja nuk janë raportuar persona … Kujtimet me vargisën njena pas tjetrës, si ai kthimi nga dita e xhirimit grykës Dragobisë, pasi kishim përfundua xhirimet,n’Valbonë, të filmi Gjerman “ Shqiptari” e mua m’u kish tek me shkua n’Prishtinë, se kisha nji parandjenjë jo të mirë, andaj e luta Luan Jahën, i cili e luante vllaun tim n’film, të me voziste, sepse Shqiptar Me Zemer. poezi dhe video This vid is made by me for my friend which is a singer: Bruno aka BrunoStreetBoy (albanian). Minitria e Transportit në Rusi tha më 1 shtator se aterimi në mot të keq ka bërë që aeroplani të rrëshqas nga pista para se të marrë flakë, transmeton REL. https://m. . 3. Lajmi për klankosova. I gjithë stafi i Akademisë Mjekësore Shtetërorë të Kardiologjisë në qytetin Blagoveshchensk u evakuua, por grupi i mjekëve dhe infermierëve – 8 persona në total – qëndroi brenda në sallën e operacionit […] Pozita 9 / Allegri e Juventusi, shpresat te Cristiano Ronaldo Pozita 9 / Allegri e konfirmon mungesën e madhe për Atleticon dhe zbulon dy startues jo shumë të njohur! Pozita 9 / Rita, vjen me fotografi të veçanta Arbenita kujton me zemër të thyer babanë e ndjerë (FOTO) E Mërkurë 28 Prill 2021, 09:13 Gazeta Shqip Në ditën që u bë nënë për herë të parë, Arbenita Ismajli, humbi edhe babanë e saj. Sipas zëdhënëses së Policisë, Flora Ahmeti, në këtë aksident janë përfshirë dy vetura. com/Zemer-e-Lenduar-647978568619500/ Zemer e lenduar. Pozita 9 / Allegri e Juventusi, shpresat te Cristiano Ronaldo Pozita 9 / Allegri e konfirmon mungesën e madhe për Atleticon dhe zbulon dy startues jo shumë të njohur! Pozita 9 / Rita, vjen me fotografi të veçanta Me mungon Atdhe . 8 dhe 4 ballë me epiqendër në Borsh të Himarës dhe detin Jon, ka lëkundur disa qytete të jugut të vendit. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Tka'ana Zemer dhe të tjerët që mund t'i njihni. Kur zhytem në nostalgji, rikujtoj çdo fjalë, çdo gjest, çdo shpërthim humori dhe çdo të qeshur tënden Me i fundit 10 mesazhe tipike të dikujt që ju pëlqen më shumë nga ç’mendoni ju Nisin tubimet partiake, Arban Abrashi publikon foto me përkrahës të LDK’së Për shkak të pandemisë, artistët e kanë të pamundur të realizojnë koncertet e planifikuara. “Të lutem më jep […] ‘Kam qenë me zemër të ngrirë’, Rama dhe Lleshaj mbërrijnë në Liban: Këtu është kampi i ferrit Janë sjellë në Beirut nga kampi Al Hol në Siri, Floresha Rasha gruaja dhe fëmijët e saj Amar Rasha, Emel Rasha dhe Hatixhe Rasha, raporton gazetari Muhamed Veliu. Një aksident trafiku mes dy automjetesh ka ndodhur në Pejë, paraditen e sotme pak para orës 10:00. Nga fotot e publikuara nga Balkanweb, shihen dy makinat e përplasura. Edhe pse humbja larg me ka hedhur , kjo bote e genjeshtert sa here me ka lénduar dashuria per ty si diell me ka nxehur, mendja tek ti gjithmone me ka shkuar . Reperi Soolking e ka sqaruar këtë me anë të një postimi në Instagram. Autobusi i kompanisë ‘Shpresa. Burime për Dosja. . Nga ky aksident një person është lënduar rëndë. 03. Ndërkohë që policia dhe ambulanca kanë dalur në vendin e ngjarjes, ende nuk dihen shkaktarët […] Zemra është një organ muskulor jo te të gjitha organizmat e gjalla, që pompon gjak nëpër enët e gjakut të sistemit të qarkullimit të gjakut. Para pak çastesh edhe një tjetër aksident ndodhi në lagjen “Arbëri” në kryeqytet. Join Facebook to connect with Zemer E Lenduar and others you may know. Jehona Dreshaj është motra e Afërdita Dreshaj dhe shumë e komentuar në mediat rozë. Një aksident ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin nacional Korçë-Devoll, te kryqëzimi i fshatit Tren. Në sulmin amerikan u vranë 22 persona. Me te shikuara. Ju informoj se rreth ores 14:45 ne rrugen Drenas – Komoran ne fshatin Zabel i ulet është shkaktuar nje aksident trafiku me lendime trupore ku te perfshira ne aksident ishin nje automjet-kombi me udhtarë dhe nje veturë, ku si pasoj e aksidentit janë lenduar tetë (8) persona te cilet janë transportuar per ne emergjencë ne Prishtinë. al bëjnë me dije se një maakinë tip ‘Mersedes Benz’ dhe një makinë ‘Audi’ janë përplasur me një kamion. Dy autobusë të linjave të ndryshme në kryeqytet janë përfshirë në një aksident si pasojë e të cilit mbetën të plagosur disa pasagjer. Zëdhënësi i policisë, Rainer Kerstiens, thotë për AP se shumë sulmues tjerë mund të kenë ikur. on Facebook. kuroshja ka kohë që jeton në SHBA dhe ka ndjekur rrugën e së motrës, duke i hyrë kështu botës së modelingut atje. Por fati i shumë lojtarëve është se këto lëndimi dinë të përsëriten dhe madje tua mbyllin edhe karrierën. Zemra ndodhet në pjesën e mesme të zgavrës së kraharorit. E pyetur se si ndihet dhe a është e lënduar, ajo u përgjigj haptazi: “Se keni iden”, “E mërzitur dhe e lënduar”. Por, së fundmi, mediat në Shqipëri kanë publikuar një bisede për të cilën thonë se është ndërmjet Ledianës dhe të dashurit të saj. Konkretisht aksidenti ka ndodhur në rrugën e Unazës që shkon drejt Plepave. Emergjencat Civile bëjnë të ditur se janë dëmtuar pesë ndërtesa në fshatin Kuç të Vlorës, ndërsa nuk raportohet për persona të lënduar. Afërdita Paqarada është bukuroshja e parë në Kosovë që theu akullin dhe morri pjesë në… Ky është autori i sulmit në xhaminë tek “Rruga e Kavajës”. Për shkak të rregullave të vendosur nga pandemia, një çift nga Kalifornia u martua në një kishë të boshatisur. FOTO/ Aksident i rëndë në Librazhd, kamioni përplaset me makinën, nuk dihet nëse ka të lënduar Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 10:50 në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, konkretisht tek rrethit i FSK-së. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të lidhur. Burime për Dosja. Vullnet Sefaja, vokalisti i grupit të njohur “MARIGONA”, pësoi sum në zemër në dhjetorin e vitit të kaluar. Ende Respekt Per Ata Qe Ver8 Um Respektojn. Lidhur me këtë ka reaguar edhe kryebashkiaku i Kavajës, Isa Sakja i cili ka shprehur nderime për çdo nënë e grua kavajse që i ka mbështetur edhe në rrethana të egra siç ishte p 11:58 - Me bikini rozë, ish-e dashura e Neymar provokon nga Miami (FOTO LAJM) 11:45 - "U shtrua me mish e raki në Vlorë", Meta reagon pas videos që i doli në rrjet 11:44 - E konfirmoi, Eneda Tarifa heq dorë nga "Portokalli" (FOTO LAJM) 11:39 - Hero për gjithë rrjetin, burri shpëton qenushen në pishinë Një punonjës në aeroport ka vdekur dhe 18 udhëtarë janë lënduar pas rrëshqitjes së aeroplanit që po ateronte në Soçi të Rusisë. Zemra numër një Jeni një person i mrekullueshëm, keni një shpirt të mirë dhe të ndjeshëm, edhe nëse keni përjetuar shumë gjëra në jetën tuaj. Parris Khachi dhe Emily Manashi lidhën kurorë në kishën San Francisco’s St. 34-vjeçari Rudolf Nikolli hyri në xhami dhe qëlloi me thikë duke plagosur pesë persona. Rastin e ka konfirmuar për KALLXO. . “ The Sun ” shkruan se bëhet fjalë për Sonja Kaygan, 26 vjeç, e cila kishte një vajzë tre-vjeçare, e cila ishte kujdestare në Shtëpinë e Kujdesit Përplasja ka ndodhur mes një makine të tipit golf2 dhe tjetrës Opel Cadet. Në dosjen e siguruar nga abcnews. Por gjaku perseri me vlon ne gji , pa ty i vdekur mund te quhem sot , por dhe i vdekur do te dua perseri . Plagosja me armë në Kavajë, një nga autorët e dyshuar i shpallur në kërkim Ky aksident ndodhi në një objekt afarist në afërsi të lagjes “Marigona”. Aksident në anijen më të madhe në botë: Një i vdekur katër të lënduar (Foto) 13/09/2016 Gjatë një ndalej në Marsejë, anëtarët e bordit thuhet të kenë marrë pjesë në një ushtrim të sigurisë kur një anije shpëtimi ra nga kati i pestë i anijes, duke vrarë një anëtar dhe lënduar katër të tjerë, transmeton Express. 2 340 pëlqime · 1 duke folur në lidhje me këtë. Mësohet se lëkundjet kanë zgjatur deri në tre sekonda. Hurmat e shijshme dhe ekzotike kanë diçka magjike që shkon përtej kënaqësisë së shqisave tona të shijes. Ne dashuri humbjen se duroj dot . Përplasja mes dy veturave ka ndodhur më konkretisht në rrugën “Dardania”, afër Shkollës Fillore “Mihal Grameno”. 3. I prekur nga ajo që pa, vendosi t’i ndihmojë. Bukë e kryp e zemër, por te paktën për një kohe deri sa shteti te ju beje zgjidhje, strehe keni mbi koke! P. Viktimat kanë pësuar lëndime të ndryshme trupore dhe të paktën 11 nga ta kanë marrë djegi… Pas tërmetit me magnitudë 6. Në maj të vitit 2020 i riu shkoi për test COVID-i dhe rezultoi negativ, ndërkohë që i bënë ekzaminime të tjera. Një rrahje masive ka ndodhur para pak çastesh në Mitrovicë, konkretisht në rrugën “Mbretëresha Teutë”. “Sot, më 19. 10. Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së premte në magjistralen Podujevë-Prishtinë, më saktësisht në fshatin Lupq, njofton Express. Sipas dëshmitarëve të rastit, të cilët kanë dërguar fotografi në redaksinë e Indeksonline, në aksident janë të përfshira dy vetura. shikoje mire shenjestren, aty je ti! “Nuk është vetëm një foto zemër e vogël, është një marrëdhënie, shëtitje, prezencë, gjithçka! Po kur ke zemër të ngushtë, aq kupton! ”,- ia ktheu Rudina. 3, H. facebook. Ti mu fshehe, Neper vite. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me T'Lov Zemer dhe të tjerët që mund t'i njihni. Zemer e Lenduar. KALLXO. Shqiptarja. Zemra. Das ist nur für dich Berhan,weil ich so schrecklich froh bin dich zu haben. Përplasen dy autobusë urbanë në mes të Tiranës, 4 të lënduar. Pas marrjes së detyrës,… Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur para pak minutash në afërsi të Vitisë. E pranishme në studion e emisionit, Donika tregon se në moshën 25-vjeçare familja e marton […] Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Librazhd. ok. Aksidenti ka ndodhur, në momentin kur një automjet “Benz”, ka qënë duke udhëtuar në rrugën kryesore, dhe një tjetër automjet i ka prerë rrugën, teksa … Fatmirësisht nuk pati asnjë viktimë apo të lënduar dhe zjarri u shuajt brenda dy orësh, njoftoi ministria. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të lidhur. Gjatë intervistës me moderatorin Ardit Gjebrea tek rubrika “Gjysma ime” tek E Diela Shqiptare, Lulzim Basha ka treguar një bisede me vajzën e tij të madhe Dafinën, që kanë bërë bashkë kur ajo ishte 4-5 vjeç. Te perplasen, Ku ti nuk e prêt. “Prishtinë, shumë afër qendrës (vjeshtë, 2020). /Ballkani. Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e ka nisur ditën e gruas duke publikuar një fotografi me nënën e tij, raporton Gazeta Express. . Mindestens ein … Me mëngjes aksident me të lënduar në Prishtinë (FOTO) Autori: Gazeta inFokus 08:46 | 14 March 2019 Gjashtë persona kanë mbetur të lënduar lehtë nga një aksident që ka ndodhur mëngjesin e së enjtes në Prishtinë. Aksidentohet autobusi me kosovarë në Serbi, shumë të lënduar /FOTO 02/05/2018 Në afërsi të Kurshumlisë (Serbi), mëngjesin e sotëm rreth 4:50, ka ndodhur një aksident i një autobusi me udhëtarë nga Kosova, të cilët po udhëtonin në relacionin Kranj (Slloveni)-Prishtina. zemer_e_lenduar Zemer e lenduar. Fjalët e së bijës i kanë ngelur peng dhe e kanë mërzitur shumë që aq e vogël sa ishte, […] Një varkë e cila po dërgonte emigrant të paligjshëm drejt Shteteve të Bashkuara, është përmbytur mëngjesin e së dielës, pranë brigjeve të San Diegos, duke shkaktuar 4 të vdekur dhe 27 ë lënduar. Këtij aksidenti i janë përgjigjur menjëherë ndihma e shpejtë dhe Policia. com fotografi nga vendi i ngjarjes. . Dy arrestime ishin bërë menjëherë. Nuk ishte momenti im më i mirë. Ndërkohë që policia dhe ambulanca kanë dalur në vendin e ngjarjes, ende nuk dihen shkaktarët […] Në mënyrë tipike, pankreatiti shkakton dhimbje abdominale, sipas Medicine Net, por dhimbja nga pankreatiti (inflamacioni i pankreasit, një gjëndër e gjatë dhe e sheshtë prapa stomakut), mund të rrezatojë në gjoks, duke shkaktuar që i sëmuri të mendojë se problemi është i lidhur me zemrën. 2020, rreth orës 10:50, në rrugën Prishtinë – F. Pozita 9 / Allegri e Juventusi, shpresat te Cristiano Ronaldo Pozita 9 / Allegri e konfirmon mungesën e madhe për Atleticon dhe zbulon dy startues jo shumë të njohur! Pozita 9 / Rita, vjen me fotografi të veçanta March 1, 2021 - Lokja nga Mateçi nuk shkon në gjumë pa u përshëndetur me fotografinë e djalit të saj dëshmor February 28, 2021 - 26-vjeçari nga Shkupi pësoi sulm në zemër pasi vuajti nga covid-19 February 28, 2021 - Zjarri i bie një objekti në Radozhdë të Strugës (Foto) February 28, 2021 - 88 vjeçari u kap me 191 km/orë du me tpa tpa lenduar si heren e pare Ref: eja falma falma shpirti im se gjdo zemer ban gabim gjdo pendim ka nje falje sna duhet kjo ndarje falma falma shpirti im se gjdo zemer ban gabim se dashnija nuk ndalet, kur gabimi falet 1000 her tkam than nuk jam fati yt por me ty isha gjall ndarja mu mka mbyt 1000 her tkam than ti per mua sje asgja Aksident me të lënduar në Podujevë (FOTO) 19/05/2017 Lexuesit e Gazetës Express nga vendi i ngjarjes kanë thënë se në aksident janë lënduar dy persona të cilët janë dërguar për trajtim mjekësor. x2:] Vitet skan te ndalur Ikin plot me mall edhe po te dua un kjo zemer nuk ta fal [Poni:] Cdo fillim e ka nje fund por asnjehere se kam menduar edhe pse u deshem shume ndryshe paska qene e shkruar Ishim ne qe enderronim nje dashuri qe ska mbarim njeri tjetrit sot i themi me as falja ska kuptim Nga spitali në 'kështjellë', ja ku do i kalojë Boris Johnson ditët e rikuperimit pas infektimit me koronavirus (FOTO) Në Britani ende shumë viktima nga koronavirusi, 717 në 24 orët e fundit S'kanë të ndalur viktimat nga covid-19 në Britani, sërish afro 1000 të vdekur në 24 orë (SHIFRAT ALARMANTE) Aktorja e re turke, Leyla Tanlar e cila famë ka marrë përmes rolit të Xhansusë në telenovelen “Paramparca, si duket i ka mjaft për qejfi kafshët, e në veçanti qentë. al’ është qëlluar në orën 19:30 tek Universiteti Buqësor, teksa ishte plot me njerëz, meqenëse ishte edhe i fundit, për shkak të mbylljes në orën 20:00. com edhe Policia e Kosovës. Raportohet se nga aksident kanë mbetur disa të […] Aksident me të lënduar në magjistralen Prishtinë-Pejë (Foto) 25/06/2016 Lajmi. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Pasojë e këtijë aksidenti, tre persona janë lënduar e të cilët menjëherë janë dërguar në Spitalin e Përgjithshëm Rajonal të Pejës. Dhe te humba, Pergjithmone. […] Një aksident trafiku mes dy automjetesh ka ndodhur në Pejë, paraditen e sotme pak para orës 10:00. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Fax: 00355 42 403 206 Tel: 00355 42 403 207/08/09 E-mail: [email protected], 16:03, 09-02-2021 Facebook automatikisht do t’i mënjanojë dezinformatat lidhur me vaksinat kundër Kovid-19; 15:48, 09-02-2021 Përveç pengesave në vendkalimet për këmbësorë, për rrugën “Industriale” në Tetovë, Arifi dha këto premtime 9,884 Likes, 107 Comments - Olta Gixhari (@oltagixhari) on Instagram: “Faleminderit me zemer per gjithe urimet tuaja,ma keni bere edhe me te embel pritjen e bebushit…” Së paku pesë persona kanë mbetur të lënduar pas një sulmi me sëpatë në stacionin qendror të trenave në Dusseldorf të Gjermanisë. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Zemer E Lenduar dhe të tjerët që mund t'i njihni. Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa […] Analisti i famshëm kosovar me emrin Faton Abdullahu ka shkrepur një foto mjaft domethënëse në afërsi të qendrës së kryeqytetit duke zbuluar kësisoji “fshatin” në zemër të tij. A + A a A- Shqiptar Me Zemer. Raportohet se nga ky aksident ka edhe të lënduar, derisa me të marr informatën, ekipet policore dhe ato mjekësore kanë dal në teren. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo. Kënga “Ti s’ke zemër”nga Rozana Radi, tekstin e të cilës e ka bërë vet këngëtarja. 2019 - 14:37. 111 likes. /Indeksonline/ 26 persona raportohet se janë lënduar si pasojë e daljes nga rruga të një autobusi me targa të Maqedonisë në autostradën Shkup-Veles. Qe me iku, Iku dhe nuk kthehet. Po tash i erdhi fundi Pishpirik edhe un kam pak dinjitet nuk jam aj qe ti mendon nese te thash qe ty te dua nuk do te thot se gjithmon do te perkulem ty jo jo harroje se ma Nëna: (me lot në sy e me një zë lutës vazhdoi) Kthehu more biri i nënës, se ende ka kohë që të pendohesh, e jo kur të mplakesh se atëherë do të bëhesh i paaftë e të gjitha dyert do të mbyllen, vetëm një do të jetë e hapur, e ajo është dera e xhamisë. 14, Ap. Vijon… -Me mire te humbesh jeten per urrejtje, se sa te largosh vdekjen ne pritje te dashurise tende!-Nese do ta dije sa shum te dua do te ulje syte qe te mos shihje sa me ben te vuaj. Kjo është foto […] Policia e Kosovës ka njoftuar se sot rreth orës 12:25 ka ndodhur një aksident në fshatin Lutogllavë të Pejës në mes të një veture dhe një treni të udhëtarëve. Sulmi ndodhi në mbrëmjen e së enjtes rreth orës 21:00. [04/13/15] Vicente Calderon po pergaditet per nje nate te zjarrte ne derbin Madrilen dhe siguria do te jete e larte me prezenca te shumta te efektiveve policor. 3, Njesia bashkiake nr. Sipas dëshimtarëve të rastit thuhet se përleshja ka ndodhur mes gati 14 personave mosha e Peyton, 13 vjeçar, u operua në mars të këtij viti, ku iu nënshtrua transplantit të zemrës. March 5, 2021. Kjo zonë është e frekuentuar shumë me qytetarë dhe maksimumi i shpejtësisë që duhet zhvillohet është 40 km/h, shkruan Ballkani. Emergjencat Civile bëjnë të ditur se janë dëmtuar pesë ndërtesa në fshatin Kuç të Vlorës, ndërsa nuk raportohet për persona të lënduar. 2,703 likes. Fatmirësisht, gjithçka u mbyll vetëm me 9 persona të lënduar. Ai u përplas mbrëmjen e djeshme me autobuzin e linjës së Institutit ku u […] “Përshëndetje me dorë në zemër”/ Detaje të takimit mes Ruçit dhe Yuri Kim (foto) E Enjte 28 Maj 2020, 13:13 Gazeta Shqip Turin e saj të takimeve me zyrtarët e lartë të Shqipërisë, me qëllimin final miratimin e Reformës Zgjedhore brenda 31 majit, Ambasadorja Amerikane e ka vijuar me Kryetarin e Kuvendit, Gramoz Ruçi. Sa i përket simptomave të një sulmi në zemër, ato mund të ndodhin edhe një muaj para se të ndodhë sulmi i vërtetë: Lodhje. Mund të konfirmoj se ka persona të lënduar. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të Zemer e lenduar. Zbulohet foto e Rozana Radit e zhveshur; October 9, 2010 Barcoleta Me Polic; June 29, 2010 Nicka per MSN; April 7, 2010 Poezi Dashurie Shqip 2011- www. "TE Dashurosh ME Zemer". Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Si ta ndal un, Rreken’ e lotit. al bëhet me dije se mungesa […] ne zemren time te lenduar falja eshte e kote [REF. Sipas pamjeve të Indeksonline, shihet se vetura e cila është me targa të Vlorës është vet-aksidentuar. Kosovë- Ylli Limani është një nga këngëtarët më të njohur shqiptarë dhe këngët e tij gjithmonë kthehen në hite. 9, Kodi postar 1016, Tirane. Këto janë 4 shenja që përcaktojnë një person me një zemër të keqe. Dy tërmete të njëpasnjëshme me magnitudë 4. Sipas dëshmitarëve të Ballkani. Sa herë kam thënë " mjaft " por Disa mjekë rusë vijuan të realizonin një operacion të ndërlikuar në zemër, edhe pse në spitali u përfshi nga një zjarr i madh. Autobusi i linjës Tiranë-Kamëz është qëlluar mbrëmjen e sotme me gurë nga persona të paidentifikuar. 000 lekë në makinë për të blerë vota, në pranga sekseri, hetohet penalisht drejtuesi politik i LSI në Pukë Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Prishtinë, ku të lënduar kanë mbetur dy persona, raporton Express Rastin për Express e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prisht… Shpërthimi i një bombole gazi brenda një restoranti në Ferizaj ka lënë 42 persona të lënduar, deri më tani. Sipas “Alsat-M”, ekipet e ndihmës së shpejtë kanë nxjerrë të lënduarit nga autobusi dhe i kanë transportuar nëpër qendrat spitalore dhe dy nga të lënduarit janë me lëndime më të rënda. Sipas këtij lexuesi nga ky aksident është lënduar një person i cili është dërguar për trajtim mjekësor në QKU. com ka siguruar foto […] SHBA– Këngëtari i famshëm kanadez, Justin Bieber ka postuar një foto dhe ka shkruar një status rreth një momenti tepër delikat në jetën e tij, ku 7 vite më parë ai u arrestua pasi ishte i dehur dhe pa patentë. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar. 909 likes. Fax: 00355 42 403 206 Tel: 00355 42 403 207/08/09 E-mail: [email protected], Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për Arbër Koten, autor i vrasjes së 33-vjeçarit Idajet Vrau me thikë në zemër 33-vjeçarin, Gjykata jep masën e sigurisë për djalin e ish-drejtorit socialist të Burgut . Shkelën orën policore dhe kundërshtuan me dhunë punonjësit e policisë. Një kamion ka shkaktuar një aksident të rëndë në Gjilan. Në krye të listës është Santi Cazorla, që është operuar … Gjatë përplasjeve në KZAZ-të e ndryshme, janë lënduar edhe gra e vajza, kryesisht për shkak të hedhjes së gazit lotsjellës. 16:09 18/04/2021. Ne dashuri humbjen se duroj dot . nuk kemi nevoje për komente lavdëruese as asgjë, thjeshte ata qe janë te interesuar le te me shkruajnë direkt sepse paratë e mbledhura do ti dërgojmë te gjitha ne Shqipëri, ne zonat me te prekura. Zemer e Lenduar, Tiranë, Albania. 2017 • 13:22. Madje Hoti e ka pritur me dorë në zemër diplomatin kryesor amerikan në Kosovë. @[137796486271863:0] kodi unik i faqes bei copi pastaj, pase ne profilin tuaj. Pak javë më parë, forcat amerikane bombarduan një depo kufitare afër kufirit me Sirinë, për të cilën Pentagoni tha se përdorej nga grupet e armatosura që kanë qenë të lidhura me sulmet me raketa. Facebook पर Emisioni "Me Zemer te Hapur" को और देखें. ( 2 here ) Lunder fati, dashurija. Një aksident ka ndodhur sonte në qytetin e Pejës. Këtë foto, Haradinaj e ka publikuar në profilin e tij zyrtar në Facebook. Brazilian ka theksuar […] Teksti dhe videoklipi i kenges Zemër E Lënduar nga Valon Suma, Valoni. Presidenti amerikan, Joe Biden, tha se sulmi i 25 shkurtit është paralajmërim për Iranin. Në një postim në rrjetet sociale, artistja më e njohur shqiptare […] Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur sot në hyrje të Graçanicës. Në fotografinë në fjalë duken një grumbull i madh drunjsh të stivuara ndanë një […] Tre persona kanë mbetur të lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sonte rreth orës 23:00 në qendër të Prishtinës. s. al mësohet se ka disa persona të lënduar. 65 likes. 03 on Instagram: “ "Më mesoj se duhet t'i fal të gjithë ata që më kanë lenduar në jetë. Ajo ka pozuar brenda një vaske dhe në pjesën e sipërme shfaqet topless, por mbuluar me një kapele. Sipas Ahmetit, si pasojë e aksidentit kanë mbetur të lënduar dy persona. Shkaku i zjarrit nuk është përcaktuar ende, por paraprakisht mendohet se ka të bëjë me sistemin e vjetruar elektrik, pasi godina është ndërtuar në vitin 1907. Kanë kaluar vetëm dy ditë nga intervista që Meghan Markle dhe princ Harry dhanë për Oprah-n dhe deri më tani janë zbuluar kaq shumë gjëra! Njerëzit nuk rreshtin së komentuari rrëfimet e Meghan dhe faktin që e bëri institucionin mbretëror të mos duket dh Saimir Sula ndërroi jetë në një spital në Barcelonë të Spanjës, por trupi i pajetë i 33-vjeçarit shqiptar mbërriti në Tiranë, pa zemër. Ajo gjendet mes Paunch dhe Bluff në Panama, rreth 3 milje larg qytetit Bocas. या Në një restorant në Ferizaj ka ndodhur një shpërthim i madh gjatë ditës së sotme. Nga veriu në jug, Shqipëria është e bekuar nga prania e këtij fruti të mrekullueshëm, i preferuar nga të gjithë shqiptarët. 131. Ndërsa, në fotografi shihet një veturë tërësisht e rrokullisur dhe në gjendje të rëndë. Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak minutash në fshatin Poklek të Drenasit. See more of Zemer e lenduar. William Corderio është larguar përfundimisht nga Partizani. Edhe pse të rralla, episode e trafikimit të njerëzve përmes detit në SHBA nuk është një fenomen i ri. Teksti dhe videoklipi i kenges Dashuro Me Zemer nga Gentian Ramosaj, Gentian Ramosaj. Ngjarja ka ndodhur në hyrje-daljen e qytetit të Pejës, (Pejë-Deçan). ” Justin Bieber u shpreh se nuk është krenar për veprimet e tij, por në atë periudhë ishte “i lënduar dhe i zemëruar”. . Më mungojnë bisedat e thjeshta të së shkuarës. Erdogani e la në këmbë, reagon Von der Leyen: U ndjeva e lënduar edhe vetëm, ndodhi sepse unë jam grua (FOTO LAJM) Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, gruaja e parë e cila mban këtë post, tha se incidenti i ndodhur në vizitën e saj të fundit diplomatike në Turqi, ku u la pa karrige, ishte një sjellje seksiste. Shtatë persona janë në gjendje më të rëndë sepse nga shpërthimi kanë marr djegie të rëndë në fytyrë dhe duar dhe tashmë trajtim po marrin në Kirurgjinë Plastike, ndërsa të tjerët janë në Klinikën Emergjente ku po vazhdojnë të marrin trajtim mjekësor por që gjendja e tyre është më e Eliminimi i Suedisë nga Kampionati Botëror e ka lënduar tej mase Kosovare Asllanin, e cila ëndërronte ta fitojë këtë eveniment prestigjioz. Bashkëshortja e tij, Elia Zaharia Zogu i ka bërë një urim mjaft special në rrjetet sociale. Deri më tani nuk është njoftuar zyrtarisht për dëmet që ka shkaktuar ky aksident, ndërsa merret vesh se ka të paktën një të lënduar nga aksidenti. Tiranë- Detaje të reja kanë dalë nga shpërthimi me tritol që ndodhi mëngjesin e sotëm në një lokal në Tiranë. Siç shihet dhe nga pamjet që sjell LSI, mjeti është dëmtuar shumë në pjesën e përparme të tij, ndërkohë që nuk dihen rrethanat e aksidentit. Song. Një qytetar ka dërguar në adresë të KALLXO. Ndonëse kjo një ditë feste për besimtarët e krishterë, Krishtlindjet, 48-vjeçarja tregon se jeton prej vitesh në Divjakë me familjen e saj. com ka thënë se aksidenti ka ndodhur rreth orës 13:00 ku kanë qenë të përfshira dy automjete. Zemra. com ka dërguar foto nga vendi i ngjarjes, në këtë aksident ka edhe persona të lënduar. Reperja ka postuar në Instagram një foto, me të cilën mund të themi se i vuri flakën rrjetit. Nd. Në aksident, sipas qytetarit, janë të përfshira dy vetura. Me zemer te pikelluar, Çiljeta Xhilaga humb njeriun e zemres, aq i madh per Shqiptaret (Foto) by admins. […] Me mendje, zemër, shpirt e lutje jam me vëllezërit dhe motrat në Shqipëri, ndërsa dalja jonë në krah me të gjitha mundësitë tona nuk do të mungojë, jemi me ju! Shpreh ngushëllimet e mia më të sinqerta për familjet e viktimave dhe shpresën për shërim sa më shpejtë të të lënduarve. Më 1 janar të këtij viti, Rudina dhe Mark Frroku vendosën që të bënin celebrimin, duke e çuar marrëdhënien e tyre në një tjetër nivel. ru/video/1033463466650 Dy makina janë përplasur paraditen e sotme në Durrës. January 17, 2021. He is singing the song but i mixed it with Rihanna and Eminem's Zemer E Lenduar është në Facebook. Ke dëgjuar të qarën time dhe cdo lot ishte një rrahje e jotja. Policia Rajonale e Trafikut ka dalë në […] Te patem Nene Ty Jetojme e vdesim Per ty Shqipëri Kosova nuk duron Te sheh të lenduar Te duam te lumtur Te lulëzuar Ngrite kokën Shqipëri Shiko rreth e perqark Sa shpejt erdhem Me ti kuru plaget Kur te duam Ty Ne e duam veten Ishim Shqipëri Ashtu edhe mbetem Termete, vershime Edhe ju stuhi Ndaluni te ne Mos shkoni ne Shqipëri. Zgjedhjet për presidentin e ri të Barcelonës u mbajtën sot dhe favoriti kryesor për fitoren, Joan Laporta, ra në qendër të skandalit. -Shpirt, cdo minute me ty eshte jete e vertete, cdo minute pa ty eshte shprese per te jetuar. Chris Mansour pronar i furrës One Way Lebanese në Melbourne të Australisë, filloi me punën e tij bamirëse, pasi pa dy persona duke kërkuar ushqim nëpër kontejnerë të mbeturinave para lokalit të tij. Ai publikoi një imazh me pranga në duar dhe shkroi: “7 vite më parë, në këtë datë, unë u arrestova. News & Media Website Zemër të kanë bërë copë copë, por ti vazhdon të duash. PEQIN Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele në aksin e rrugës kombëtare Peqin -Elbasan. Sipas një qytetari, i cili në adresë të KALLXO. 11:58 - Me bikini rozë, ish-e dashura e Neymar provokon nga Miami (FOTO LAJM) 11:45 - "U shtrua me mish e raki në Vlorë", Meta reagon pas videos që i doli në rrjet 11:44 - E konfirmoi, Eneda Tarifa heq dorë nga "Portokalli" (FOTO LAJM) 11:39 - Hero për gjithë rrjetin, burri shpëton qenushen në pishinë E punuar me përkushtim të madh në një lartësi prej 10 metra mbi tokë, kjo shtëpi është e veçantë për faktin se gjendet në xhungël por që ofron pamje nga oqeani. Por gjaku perseri me vlon ne gji , pa ty i vdekur mund te quhem sot , por dhe i vdekur do te dua perseri . Ngjarja ka ndodhur në lokalin ‘’Duplex Premium’’, ku dy persona të paidentifikuar filluan të qëllonin me armë zjarri, ndërsa më pas disa të tjerë janë përfshirë në konflikt. Ignatius Church të shtunën e kaluar me shumë pak anëtarë familje prezentë. 3, Njesia bashkiake nr. 2019 - 14:37. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. . SHKOZË- Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Shkozë të Tiranës, ku dy automjete janë përplasur me njera-tjetrën. Mes njerëzve që janë trembur përfshihen nxënësit në shkolla por edhe zonat e treta. Kur … Tka'ana Zemer është në Facebook. Mësohet se një veturë ka humbur drejtimin nga shpejtësia e madhe dhe ka përfunduar brenda një lokali. Rreth orës 16:00 ka ndodhur një aksident në fshatin Prelez të Ferizajt- njoftojnë lexuesit e Gazetës Express nga vendi i ngjarjes. Minitria e Transportit në Rusi tha më 1 shtator se aterimi në mot të keq ka bërë që aeroplani të rrëshqas nga pista para se të marrë flakë, transmeton REL. Tayna shprehet e bindur se kjo foto do tërheqë vëmendjen e të gjithëve dhe madje mund t’i shkatojë ndonjërit “atak në zemër”. Në vendin e […] Njerëzit me zemër të ligë nuk kanë ndërgjegje dhe nuk e dinë kuptimin e fjalëve Ata gëzojnë të keqen dhe mëkatet e të tjerëve. Teksa i ka publikuar një foto ku mban në dorë vajzën e tyre Geraldinën, ajo shkruan se ai është babai më i mirë në botë. VIDEO-FOTO/ Aksidente, te rruga e Durrësit taksia përplaset me makinën, te Botaniku përmbyset mjeti 16:01, 30/11/2017. Fjalët e së bijës i kanë ngelur peng dhe e kanë mërzitur shumë që aq e vogël sa ishte, […] Një aksident i rëndë ka ndodhur, pak minuta më parë, në autostradën Tiranë-Durrës, përballë “Noshit”. Inxhinieri ndërroi jetë në Kosta Rika, ku kishte udhëtuar për të kaluar Vitin e Ri. Zbulohet foto e Rozana Radit e zhveshur; October 9, 2010 Barcoleta Me Polic; June 29, 2010 Nicka per MSN; April 7, 2010 Poezi Dashurie Shqip 2011- www. Me zemer te pikelluar, Çiljeta Xhilaga humb njeriun e zemres, aq i madh per Shqiptaret (Foto. Së fundi Dua Lipa ka ndarë me të gjithë fansat e saj lajmin se koncertet e planifikuara do të shtyhen për shkak të masave të marra për mbrojtjen nga Coronavirus. Lëndime të mëdha, nga ato të ligamenteve e deri te thyerjet. Sulmuesi brazilian ka bërë “paqe” me klubin dhe është larguar pas prishjes së marrëveshjes me konsensus. info. FOTO-Aksidenti me shumë të lënduar në Gjilan. FOTO LAJM: Aktorja me famë botërore Sharon Stone përshëndet vendimin për të çuar mjekë dhe infermjerë në Itali: Faleminderit Shqipëri me gjithë zemër Një ndër aktoret më të famshme në botë Sharon Stone, ka përshëndetur vendimin e Shqipërisë për të ndihmuar Italinë me mjekë dhe infermjerë në këto ditë të vështira Elegante me fustanin super të shkurtër, policja seksi e Kosovës “çmend” fansat (FOTO) 528. Nikolli […] Dhe ne zemren e lenduar, Me ke mbetur vetem ti. Sipas burimeve të CNA. Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Eqrem Çabej”. Zemer e lenduar. Log In Zemer e lenduar. Aksident me të lënduar në Prishtinë, në mesin e tyre edhe një lopë (Foto) Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Podujevë, përkatësisht në dalje të fshatit Bardhosh. Adelina Ahmeti. Si e kuptoi se pësoi sulm në zemër dhe sa zgjati operacioni e kuptoni në videon më poshtë. Tashmë pas 7 vitesh nga ky incident, duket se Justin është më i pjekur dhe … Tiranë-Shpërthim me tritol në Tiranë. Nga sulmi është thyer xhami, por Një aksident trafiku ka ndodhur para disa minutash në magjistralën Pejë-Gjakovë. ४२५ जनाले मन पराउनुभयो. Goditi me thikë në zemër 34-vjeçarin, autori është djali i ish-drejtorit të burgut në Durrës: U prangos se liroi Lul Berishën (FOTO) Detaje të reja bëhen me dije në lidhje me krimin e ndodhur sot në Durrës, ku mbeti viktimë 34-vjeçari Idajet Dulla. Një kamion ka shkaktuar një aksident të rëndë në Gjilan. Ditën e sotme u nda nga jeta në moshën 84-vjeçare një nga figurat më të sh quara të komunitetit shqiptar në SHBA, Skënder Xhilaga. Ti dashuri pse erdhe kaq Më shumë se 22 të vrarë, 70 të lënduar në dy sulme me bomba në Bagdad (Foto) 09/06/2016 Reuters njofton njëri sulm kishte për cak një rrugë komerciale ndërsa tjetri një pikë kontrolli të ushtrisë, transmeton Gazeta Express. net mëson se aksidenti ka ndodhur kur drejtuesi i veturës së llojit Reno, duke bërë shpargje të rrugës nga krahu i majtë në të djathtë është përplasur me një veturë tjetër (kamionet), e cila e ka goditur dhe ka rrokullisur disa metra. 5. News & Media Website VIDEO-FOTO/ Aksidente, te rruga e Durrësit taksia përplaset me makinën, te Botaniku përmbyset mjeti 16:01, 30/11/2017. tv është konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi. Po tash i erdhi fundi Pishpirik edhe un kam pak dinjitet nuk jam aj qe ti mendon nese te thash qe ty te dua nuk do te thot se gjithmon do te perkulem ty jo jo harroje se ma Zemer e Lenduar, Tiranë, Albania. Te Dy Do Te Shkojm Ne Ferr Ti Se e Vrave Nje Zemer Te Pafaj Dhe Un Pse Dashurova Vrasesin e Saj. Ti dashuri pse erdhe kaq Një aksident trafiku ka ndodhur para disa minutash në magjistralën Pejë-Gjakovë. Ndërkohë që në vendngjarje kanë shkuar dhe forcat e policisë. Udhëtarët për Mesazhi me zemer ne kete fundvit eshte: I falenderoj te gjithe ata qe me deshen dhe me kane mbeshtetur sinqerisht dhe i kam falur me gjithe shpirt ata qe me kane lenduar dhe ofenduar padrejtesisht! Zoti e bekofte Shqiptarine. Gjatë intervistës me moderatorin Ardit Gjebrea tek rubrika “Gjysma ime” tek E Diela Shqiptare, Lulzim Basha ka treguar një bisede me vajzën e tij të madhe Dafinën, që kanë bërë bashkë kur ajo ishte 4-5 vjeç. A + A a A- Një furrtar me zemër të madhe tash e 13 vite ushqen të pastrehët. Corderio në rrjetet sociale ka postuar një foto nga takimi me drjejtorin e Partizanit, Olsi Rama, ndërsa e ka falenderuar për të gjithë kohën që ka qenë të Partizani. “Mësova me tmerr vdekjen e 5 personave të pafajshëm, si rezultat i një përleshjeje që ndodhi pak para mbrëmjes, jashtë stadiumit. Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett ka mbërritur në selinë e Qeverisë së Kosovës ku u mirëprit nga Kryeministri Avdullah Hoti. Komuniteti me mir sot nje fund me dhimbje se nje dhimbje pa fund se ti kurr nuk me deshe vetem me akuzoje gjithmon po qa te bej kur jam dashuruar qa shum ne ty sa edhe kur me akuzon e me fyen per diqka qe nuk asht e vertet te duroj. Florie Ahmeti, zëdhënëse e policisë për rajonin e Prishtinës për KALLXO. Lunder fati, Jeta ime. Si e bera Për një javë ekipi mjekësor kontrolloi 116 fëmijë, 49 ishin kontrolle për fëmijët të cilët janë operuar më herët me ndërmjetësim nga organizata, si donacion në Amerikë, përderisa 67 raste ishin të reja. 4. “Me kërkese të pacientit po i postoj disa foto nga rasti i tij dhe disa raste tjera nga shumë e shumë raste të shkaktuara nga mjetet piroteknike vitin e kaluar nga festimet e vitit të ri! Pasi vjet isha kujdestar me 31. 130. T'Lov Zemer është në Facebook. Nje grup i madh i tifozeve te Real Madridit do te marshoje drejt Vicente Calderon sebashku me shume tifoz te tjere qe do te jene te pranishem per te mbeshtetur skuadren. Edhe pse humbja larg me ka hedhur , kjo bote e genjeshtert sa here me ka lénduar dashuria per ty si diell me ka nxehur, mendja tek ti gjithmone me ka shkuar . Prej asaj kohe për 5 muaj me radhë ai kishte jetuar një jetë normale, si të gjithë bashkëmoshatarët e tij. 132. Por gjatë rrugës atyre iu dolën disa probleme. I gjithë stafi i Akademisë Mjekësore Shtetërorë të Kardiologjisë në qytetin Blagoveshchensk u evakuua, por grupi i mjekëve dhe infermierëve – 8 persona në total – qëndroi brenda në sallën e operacionit […] Poezi dashurie dedikuar njeriut të zemrës, që me pak vargje do t'ju sjellin gjithë pasionin, vuajtjen, trishtimin, xhelozinë dhe dashurinë që keni ndaj një personi. Për […] Rreth 29 mërgimtar pasditen e djeshme kishin marrë rrugë nga Gjermania për të ardhur për vizitë në Kosovë. Nese do te me gjuash ne zemer. Atyre nuk u pëlqen të shohin njerëz të lumtur, por ata përfitojnë nga ajo nëse ata që janë përreth tyre vuajnë. Bota e futbollit njeh shumë lëndime të futbollistëve, që mbesin me muaj të tërë jashtë fushave. 2. Org; April 8, 2011 Karton i verdhë për të dashurën e Ronaldos Dy tërmete të njëpasnjëshme me magnitudë 4. 129. Bashkohu dhe solidarizohu edhe ti me ne, t'i ndihmojmë popullin tonë në nevojë 🙏🏻🇦🇱 Llogaria Bankare: Monedha: LEK Union Bank Swift Code UNALALTR IBAN: AL79214111060117141628020118 Monedha Aksident në Prishtinë me të lënduar FOTO) Reshjet e shiut si duket po bëjnë që të shtohen edhe më shumë aksidentet në vend. Ngjarja ka ndodhur në hyrje-daljen e qytetit të Pejës, (Pejë-Deçan). Kishte zbuluar dashurinë e tij për sportin, dhe filloi të luante edhe vet. “Italia Feed” sjell imazhin e disa zemrave, dhe ajo që do të zgjidhni do t’ju japë një mesazh për shpirtin tuaj binjak. 12, kam ‘fatin’ të jem dhe këtë vit kujdestar andaj festoni me zemër jo me armë, jo me mjete piroteknike Disa mjekë rusë vijuan të realizonin një operacion të ndërlikuar në zemër, edhe pse në spitali u përfshi nga një zjarr i madh. Por ajo që vëmë re gjithmonë këngët e tij janë me nota trishtimi dhe vuajtje për dashurinë, që shumëkush mund të gjejë veten. ” Nuk ishte momenti im më i mirë. Paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar, vetëm dëme materiale siç duken edhe në fotot që "DurrësLajm" publikon. Pasojë e këtijë aksidenti, tre persona janë lënduar e të cilët menjëherë janë dërguar në Spitalin e Përgjithshëm Rajonal të Pejës. Ashtu si fruti edhe gjethet e hurmave mbartin një “pushtet” të fuqishëm plot vlera kurative. Arbenita kujton me zemër të thyer babanë e ndjerë (FOTO) E Mërkurë 28 Prill 2021, 09:13 Gazeta Shqip Në ditën që u bë nënë për herë të parë, Arbenita Ismajli, humbi edhe babanë e saj. 1,365 likes · 13 talking about this. Aksident me të lënduar në Pejë, vetura përfundon në IPKO! FOTO. Autoritetet lokale dhe […] Zemer Lenduar is on Facebook. Ti s’ke zemër e fitove ti betejën derisa un t’u dorzova Ti ke lindur nga një grua por asaj nuk i ngjasove dhe tani që më fundose […] SARANDË- Një aksident ka ndodhur pasditën e sotme në Sarandë. […] Mesazhi me zemer ne kete fundvit eshte: I falenderoj te gjithe ata qe me deshen dhe me kane mbeshtetur sinqerisht dhe i kam falur me gjithe shpirt ata qe me kane lenduar dhe ofenduar padrejtesisht! Zoti e bekofte Shqiptarine. 84,279 likes · 102 talking about this. Por Kurr Nuk Me Mesove Se Kur Te Humb Si Te Te Harroj. Një ndjekës e pyeti, “Po ajo që ishte në foto me Andin ishte thjesht për punë work shkrujte”, e që Jasmina iu përgjigj shkurtimisht duke treguar që gjërat janë ndryshe nga “Instagrami e Realiteti”. Shkak i këtij aksidenti ka qenë shpejtësia e madhe me të cilën po lëvizte autobusi i linjës së Kombinatit. Per reklama, spote publicitare dhe bannera kontaktoni me redaksine Tone me ane te postes elektronike: [email protected] Adresa: Rr. Mësohet se lëkundjet kanë zgjatur deri në tre sekonda. 2 që goditi Athinën dhe disa zona të Greqisë perëndimore, vijojnë pasgoditjet me madhësi më të lehta. Por, për natyrën e lëndimeve dhe numrin e të lënduarve akoma nuk e dimë, sepse njësitet policore janë në spital duke marr detajet lidhur me rastin”, tha Rugova. ”Panorama” (prapa shkolles “Harry Fultz”). al bëjnë me dije shpërthimi ka ndodhur rreth orës 03:30 të mëngjesin të sotëm në lokalin “Jujo” në rrugën “Dëshmorët e 4 shkurtit”, pranë gjimnazit “Petri Nini” në kryeqytet. Sipas këtij lexuesi nga ky aksident është lënduar një person i cili është dërguar për trajtim mjekësor në QKU. Madje ai ka vendosur foto të zezë dhe të gjitha imazhet e tjera që kishte i ka fshirë. Sipas njoftimit të policisë, vetura e cila ishte duke qarkulluar në aksin rrugor Trestenik – Lutogllavë, duke mos iu përshtatur kushteve të rrugës e kishte goditur […] “Ka ndodhur në orën 15:00 një aksident mes dy veturave. Me Mesove Si Te Dua. Arbenita solli në jetë një vogëlushe të cilën çifti po e priste me padurim. Kosovë (tek rrethi para kazermës Adem Jashari), ka ndodhur një […] 91 Likes, 1 Comments - @ibe. Und dich so sehr liebe! Shtatë në një – ilaç i këtillë nuk ekziston diku tjetër pos në natyrë. foto me zemer te lenduar


Foto me zemer te lenduar